Internetowe Targi MBA

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Marzy ci się awans? Nie przegap Internetowych Targów MBA. Ruszamy już 19 kwietnia!

Studia MBA to najważniejsze studia menedżerskie, prowadzone przez praktyków dla praktyków. Sięgają po nie ludzie, którzy zajmują bądź będą zajmować stanowiska kierownicze. „Jestem bardzo zadowolona z decyzji o podjęciu studiów MBA. Podczas nich poszerzyłam swoją wiedzę z wielu obszarów dotyczących na przykład zarządzania. Wiedzę tą staram się wykorzystywać podczas mojej codziennej pracy. Ale dla mnie, najważniejszym okazał się kontakt z ciekawymi i ambitnymi ludźmi, od których czerpałam i nadal czerpię wiele inspiracji” – mówi Katarzyna Rucińska, Dyrektor Zarządzająca Glossy Media.

Dla wszystkich zainteresowanych tą formą kształcenia przygotowaliśmy targi MBA. To wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertami studiów z całej Polski. Na stronie www.TargiMBA.Gazeta.pl znajdą się prezentacje programów MBA z informacjami o ofercie edukacyjnej, zasadach rekrutacji i programach nauczania na poszczególnych uczelniach. Odwiedzający stronę targów będą też mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez wystawców oraz zadać pytania przedstawicielom interesujących ich szkół – czy to na forum wystawcy, czy za pośrednictwem formularza kontaktowego. Stronę uzupełniają poradniki i informatory, m.in. pokazujące, jak wyglądają zajęcia na MBA, dla kogo są przeznaczone, ile kosztują czy jakie nietypowe programy można studiować w Polsce.

Partnerem głównym targów jest Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University, głównym partnerem medialnym – GoldenLine.
Targi potrwają od 19 kwietnia do 16 maja 2010 r.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Umowa o pracę w 2010r – jakich zmian w czasie pracy możemy się spodziewać?

Jednym z aspektów, w którym ustawa antykryzysowa spowodowała poważne perturbacje, jest kwestia zasad stosowania umów o pracę na czas określony. W 2010 r. przedsiębiorcy zatrudniając pracowników na podstawie tego rodzaju...

Zamknij