GPW – nowy projekt od SMI

SUPERMEDIA Interactive uruchomiła nowy projekt dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Serwis Catalyst związany jest z otwartym w zeszłym tygodniu nowym rynkiem obligacji GPW.

Serwis Catalyst prezentuje nowy rynek GPW i notowane na nim instrumenty – obligacje korporacyjne i komunalne. Dostępne są w nim informacje o emitentach, autoryzowanych doradcach, zasadach obrotu oraz regulacjach związanych z rynkiem.

Strona zintegrowana jest ze strumieniem danych pochodzących z systemu giełdowego w zakresie instrumentów notowanych i autoryzowanych, tabel notowań online oraz zakładek emitentów.

Dostępna jest w wersji polskiej i angielskiej pod adresem:  HYPERLINK “http://gpwcatalyst.pl/” http://gpwcatalyst.pl/.

Serwis został wdrożony w oparciu o system zarządzania treścią Content Manager 3.0 – autorskie rozwiązanie SUPERMEDIA Interactive. Jest to kolejny projekt zrealizowany przez SMI dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej w GPW, strona internetowa
Marazm zgodnie z oczekiwaniami

Wtorkowe notowania, zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami są kontynuacją bierności krajowego rynku akcji. Aktywność inwestorów jest nieco mniejsza niż w dniu wczorajszym. Rynek nie czeka już na żadne publikacje makroekonomiczne. Perspektywy...

Zamknij