Użyteczna Strona receptą na kryzys!

Liczba firm, które dosięga kryzys wciąż rośnie. Sytuacja ta wymusza zintegrowane działania w zakresie pozyskiwania nowych klientów oraz efektywne gospodarowanie środkami budżetowymi. Celem kampanii nie jest już jedynie komunikacja z klientem, a coraz częściej przedsiębiorstwa oczekują realnych przychodów z tej formy promocji.

Według prognoz, mimo kryzysu i spadku udziałów z reklamy telewizyjnej, radiowej i prasowej,prognozy dla rynku reklamy online na 2009 rok są bardzo optymistyczne.Szacuje się, że dynamika wzrostu w Polsce wyniesie w przyszłym roku ok.30%.

Zwiększenie funkcjonalności stron internetowych jest kluczem do osiągnięcia przewagi nad konkurencją. Aby zwiększyć stopę konwersji strony, należy odpowiednio zmodernizować witrynę, dostosować do oczekiwań jej użytkowników. Najlepiej w takiej sytuacji oddać się w ręce specjalistów.

Program Użyteczna Strona identyfikuje obszary wymagające zmian i modernizacji. Rekomendacje ekspertów wspierają działania poprawiające funkcjonalność i skuteczność stron WWW.

Udział w projekcie to niepowtarzalna i jedyna okazja na rynku dla firm, by podczas zbiorczego audytu realizowanego przez partnerów programu przeanalizowały własne strony internetowe i poprawiły ich funkcjonalność.

W ten sposób unikając 95 proc. błędów projektowych i działania stron, będą mogły zapewnić najwyższą satysfakcję swoim e-klientom, a co za tym idzie osiągnąć wyższy zysk!

Więcej informacji na stronie: www.uzytecznastrona.pl

Przeczytaj poprzedni wpis:
TETA dla GLS

Wrocławska spółka informatyczna dostarczy i wdroży w firmie General Logistics Systems Poland systemy TETA Personel.Net oraz TETA HRM. Prace potrwają do końca sierpnia 2009 r.     TETA Personel.NET zapewnia wysoki...

Zamknij