Witaj w Programie Krok do Kariery!

Dziękujemy za wypełnienie Twojego profilu w Kroku do Kariery. Następnym krokiem jest wypełnienie testu kompetencji.

Usunęliśmy problemy techniczne z profilem i testem kompetencji, które nam zgłosiliście. Spróbuj ponownie wejść na stronę krokdokariery.pl, zalogować się i zrobić test kompetencji.

Nie zwlekaj, czeka na Ciebie kilkadziesiąt staży w firmach z różnych branż m.in. chemicznej, farmaceutycznej, finansowej, medialnej, wydawniczej, telekomunikacyjnej, odzieżowej, informatycznej.

Mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich propozycję dla siebie. Po wypełnieniu testu kompetencji, pobierz case, który Cię interesuje, rozwiąż go i dodaj rozwiązanie do bazy. Możesz aplikować maksymalnie do 5 staży.

Na rozwiązanie casów masz czas do 20 maja.

Jeśli nadal napotkasz na nieprzewidziane przez nas błędy, napisz nam o nich na adres: krokdokariery@nf.pl, a postaramy się naprawić je w krótkim czasie.

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi do działania serwisu. Serwis znajduje się w fazie testów i jest stale udoskonalany, stąd przejściowe problemy techniczne.

Życzymy powodzenia!
Zespół Kroku do Kariery

Więcej w krok do kariery, staż
Gdy już dostaniesz wymarzoną praktykę:

1. Bądź profesjonalny. Nie oznacza to udawania kogoś, kim nie jesteś, ale przestrzegaj podstawowych zasad i zademonstruj , że dasz sobie radę w „prawdziwym świecie”. Oznacza to słowność, punktualność, przygotowywanie...

Zamknij