Kużdżał nowym Account Executive w MS Services

Do zespołu MS Services – agencji świadczącej usługi kompleksowego wsparcia sprzedaży, dołączył w styczniu Jacek Kużdżał. W Dziale Eventów i Promocji Sprzedaży objął stanowisko Account Executive.

Do nowych obowiązków zawodowych Jacka Kużdżała w MS Services należeć będzie kompleksowa obsługa klientów Działu Eventów i Promocji Sprzedaży agencji. Podczas wykonywania powierzonych zadań z pewnością będzie wykorzystywał swoje dotychczasowe doświadczenie, między innymi z pracy dla agencji Cursor, gdzie zajmował się realizacją projektów promocyjnych.

„Jacek ma doświadczenie w utrzymywaniu długofalowych, pozytywnych relacji z klientami. Zarówno przygotowywanie i prowadzenie prezentacji jak i organizacja szkoleń nie są dla niego nowością, dlatego z pewnością doskonale sprawdzi się w pracy w naszym dziale. Cieszymy się, że dołączył do naszego zespołu i życzymy mu wielu sukcesów.” – mówi Katarzyna Gajek-Krawczyk, kierownik Działu Eventów i Promocji Sprzedaży MS Services.

Jacek Kużdżał jest obecnie studentem V roku Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył licencjackie studia politologiczne w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Jego pasją jest nurkowanie.

MS Services działa w branży kompleksowego wsparcia sprzedaży od 2003 roku. Zakres świadczonych przez firmę usług obejmuje już zarówno merchandising, outsourcing sił sprzedaży, promocje, animacje sprzedaży oraz eventy, jak i działania z zakresu marketingu mobilnego i inne z wykorzystaniem nowych technologii. Agencja dysponuje rozbudowaną, ogólnopolską bazą hostess, promotorów i merchandiserów. MS Services ufają najbardziej wymagający klienci, do których należą takie firmy jak: Procter&Gamble, Pepsi, Masterfoods, Danone, Wizz Air, Lexmark, G+J, Mieszko, Indykpol czy Dr. Oetker.

Więcej informacji: Marta Barlak, magnifiCo – agencja public relations e-mail: marta@magnifico.com.pl

Przeczytaj poprzedni wpis:
DOBRE WRAŻENIE

Jakie znaczenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej ma mowa ciała" Jak napisać poprawnie list motywacyjny"- odpowiedzi na tego typu pytania można uzyskać podczas bezpłatnych szkoleń w krakowskiej Akademii Rolniczej. Cykl warsztatów "Praca...

Zamknij