VII Forum Menedżerów

26 lutego 2008 w Katowicach odbędzie się VII Forum Menedżerów.

Konferencja poświęcona będzie nowoczesnym systemom informatycznym wspomagającym zarządzanie firmą, w szczególności w obszarze zasobów ludzkich. Organizatorem spotkania jest Asseco Business Solutions S.A.

Podczas konferencji omówione zostaną metody efektywnego zarządzania firmą, nowe trendy w rozwiązaniach HRM oraz kryteria, jakimi należy kierować się przy wyborze oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem. W programie przewidziany jest również wykład na temat budowania innowacyjnej polityki firmy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

– Systemy klasy ERP to temat bardzo aktualny ze względu na duże zapotrzebowanie firm na tego typu rozwiązania. Dzięki wdrożeniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem możliwe jest efektywne gospodarowanie posiadanymi przez firmę zasobami. Dotyczy to w szczególności obszaru Human Resources – mówi Joanna Flis-Zwoińska, Dyrektor Oprogramowania KOMA w Asseco Business Solutions.

Spotkanie skierowane jest do osób odpowiedzialnych i zaangażowanych w procesy planowania i zarządzania, w szczególności do członków zarządu, dyrektorów IT, menedżerów HR oraz do pozostałych osób pracujących na systemach ERP/HR.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizatorem VII Forum po raz drugi z rzędu jest firma Asseco Business Solutions. We wcześniejszych latach konferencje organizowane były przez spółkę Safo, obecnie Pion Biznesowy Safo w strukturze Asseco BS. Wśród prelegentów konferencji będą eksperci na co dzień zajmujący się tworzeniem i wdrażaniem aplikacji biznesowych, m.in. Dorota Michalec – Dyrektor HR Sonoco Poland Packing Services.

Patroni medialni:

Zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w konferencji.

Więcej informacji oraz rejestracja: www.assecobs.pl

Kontakt dla Mediów: Małgorzata Petlińska ITBC Communication e-mail.:Malgorzata_Petlinska@itbc.pl 022 465 62 18 Małgorzata Chłodzińska Dyrektor Marketingu i PR Asseco Business Solutions tel. (22) 702 89 53 e-mail: biuro.prasowe@assecobs.pl

Więcej w systemy ERP, systemy informatyczne w HR
Opowieść noworoczna

"Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy" - Honoriusz Balzak. Od Nowego Roku muszę zacząć się odchudzać, tzn. ograniczyć spożywanie słodyczy i różnych tam tuczących rzeczy. Muszę zdecydowanie zmienić...

Zamknij