AMERICAN SOCIETY FOR TRAINING&DEVELOPMENT jest największym stowarzyszeniem profesjonalistów z dziedziny szkoleń i rozwoju. Zrzesza 70.000 członków we wszystkich obszarach gospodarki z ponad 100 krajów świata.
Misja ASTD zamyka się w stwierdzeniu:

Tworzymy świat, który lepiej pracuje poprzez nadzwyczajne szkolenia i transfer wiedzy.

ASTD powstało ponad 60 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Inauguracją działalności ASTD była pierwsza konferencja zorganizowana w 1944.

Dzisiejsza działalność ASTD opiera się na programach łączących politykę rozwoju kompetencji z pomiarem rezultatów biznesowych. ASTD realizuje badania i tworzy benchmarkingi kluczowych kwestii polityki społecznej, dostarczając informacje o wynikach na łamach książek, magazynów T+ D, list dyskusyjnych, infolinii, newsletterów. Stowarzyszenie oferuje profesjonalne programy certyfikacyjne HPI, CPT, określa standardy najlepszych praktyk ECC, nagradzane ASTD BEST Awards, ROI Network Awards.

ASTD GLOBAL PARTNER POLAND – Fundacja Obserwatorium Zarządzania jako ASTD Global Partner, reprezentuje w Polsce American Society for Training and Development. Współpraca pozwala na przenoszenie sprawdzonych doświadczeń z zagranicy, dostęp do światowej klasy ekspertów oraz udział w międzynarodowych projektach.

ASTD GLOBAL NETWORK POLAND to lokalny oddział American Society for Training & Development. ASTD Global Network Poland ma bezpośredni dostęp do najnowszej wiedzy oraz autorytetów z dziedziny szkoleń i rozwoju oraz do badawczych danych porównawczych ze zbieranych od wielu lat w różnych krajach świata.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowy oddział Varico w Warszawie!

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że 1 marca 2006 został otwarty nowy oddział Varico z siedzibą w Warszawie przy ulicy Białej 4/20. Serdecznie zapraszamy klientów z Warszawy i okolic do odwiedzenia...

Zamknij