Ceneo współpracuje z wortalem telekomunikacyjnym PasjaGSM

Ceneo nawiązało współpracę partnerską z wortalem dla pasjonatów telefonii komórkowej PasjaGSM.

Serwis Ceneo.pl jest serwisem skupiającym szeroką i różnorodną wiedzę o produktach i sklepach internetowych. Oprócz możliwości porównania cen, użytkownicy otrzymują w nim szereg informacji o produktach, pisane przez internautów oceny artykułów oraz sklepów, a także eksperckie recenzje produktów tworzone we współpracy z portalami tematycznymi.

Misją portalu PasjaGSM.pl, który po modernizacji w odświeżonej szacie oglądać można od 14 czerwca 2006r., jest szerzenie wiedzy na temat telefonii komórkowej wśród użytkowników Polskiego internetu, popularyzowanie tej technologii oraz rozwijanie jej w celu spełniania oczekiwań użytkowników.

Ceneo i PasjaGSM zostały partnerami strategicznymi, aby stale podnosić wartość informacyjną serwisów i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników. W serwisie PasjaGSM internauci znajdą informacje o nowych modelach słuchawek, oprogramowaniu, wydarzeniach i akcesoriach GSM. Współpraca z Ceneo pozwoli im także porównywać ceny dostępnych w serwisie telefonów. Użytkownicy Ceneo.pl poznają za to dane specyfikacyjne komórek, które, dzięki współpracy z PasjaGSM, wzbogacą zawartość merytoryczną działu „Telefony i akcesoria”.

– Współpraca, którą podjęliśmy ma na celu rozbudowanie warstwy merytorycznej działu „telefony i akcesoria” na naszej platformie – mówi Łukasz Zych Prezes Ceneo i dodaje – Chcemy, aby dzięki temu użytkownicy Ceneo mogli zdobyć wiele interesujących ich informacji i opinii na temat telefonów komórkowych, ich cen oraz sklepów internetowych, w których mogliby je kupić.

Ceneo.pl porównuje ceny i jest platformą wymiany informacji i opinii o produktach i e-sklepach. W serwisie prezentowane są artykuły uporządkowane według 14 branż, wśród których są m.in. „Telefony i akcesoria”.

W niespełna rok od startu w sieci Ceneo zyskało wysokie uznanie środowiska internetowego. Zdobyte wyróżnienia:

 • tytuł Witryny Dnia – według miesięcznika PC World Komputer (maj 2005r.);
 • tytuł najlepszego w Polsce serwisu porównującego ceny – w rankingu opracowanym przez tygodnik Wprost i portal Money.pl (wrzesień 2005r.);
 • Ceneo – najbardziej profesjonalny serwis porównujący ceny wg PC World Komputer (grudzień 2005).

Podstawowe informacje o serwisie Ceneo (status na dzień 1czerwca 2005): Adres internetowy: www.ceneo.pl Ilość sklepów współpracujących z serwisem ponad 200. Liczba porównywanych towarów: ponad 200 tys. z 14 branż: fotografia, komputery, sprzęt RTV, sprzęt AGD, motoryzacja, dom i wnętrze, erotyka, odzież, zdrowie i uroda, gry i oprogramowanie, książki, filmy, telefony i akcesoria, broń i militaria. Witryna dostępna 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Ceneo S.A. ul. Racławicka 15-19 53-206 Wrocław tel. 071 794 53 53 e-mail: office@ceneo.pl Osoba odpowiedzialna za kontakty z mediami: Specjalista ds. public relations Łukasz Narożny tel. 071 794 53 53 e-mail: lukasz.narozny@ceneo.pl Najważniejsze informacje o serwisie PasjaGSM Adres wortalu: www.PasjaGSM.pl Największa polska baza telefonów komórkowych (Telefon.PasjaGSM.pl) zawierająca specyfikacje ponad 1500 modeli telefonów z całego świata. Jedno z największych polskich for w dziedzinie GSM (Forum.PasjaGSM.pl). Nasi użytkownicy napisali już prawie 70 tysięcy wiadomości. Ogromny zbiór plików do ściągnięcia. (Download.PasjaGSM.pl) Dział „Hardware” (HW.PasjaGSM.pl) zawierający bardzo szczegółowe zdjęcia serwisowe (głównie wnętrz telefonów komórkowych). Bogaty słownik pojęć związanych z tematyką GSM. (Slownik.PasjaGSM.pl) Osoba odpowiedzialna za kontakty z mediami: Specjalista ds. public relations Grzegorz Białokoziewicz tel. 695 728 938 e-mail: grzegorz.bialokoziewicz@pasjagsm.pl

Ostatnie zapytania:

 • ceneo
 • ceneo kontakt
 • ceneo kontakt tel
 • ceneo pl kontakt telefoniczny
 • kontakt do biura ceneo
 • kontakt do ceneo
 • kontakt telefoniczny do ceneo
 • pasjaGSM
 • sklep ceneo we wrocławiu
 • www ceneo pl kontakt telefoniczny