Job-Interview-Reports.pl – startuje nowy serwis ułatwiający przepływ informacji na temat rozmów kwalifikacyjnych.

Job-Interview-Reports.pl jest serwisem internetowym tworzącym platformę do wymiany informacji, wspierającym poszukujących pracy jak i pracodawców.

Adresowany jest do użytkowników poszukujących pracy i oferujących pracę, za którą wynagrodzenie miesięczne przekracza kwotę PLN 3.500,-. Są to najczęściej stanowiska dedykowane dla wysoko kwalifikowanych specjalistów oraz średniej/wyższej kadry menedżerskiej. Wszyscy, którzy odbyli rozmowę kwalifikacyjną, posiadają aktualne informacje na temat praktyk rekrutacyjnych firm, do których aplikowali, mogą tutaj podzielić się wartościową wiedzą z tymi, którzy dopiero będą aplikowali jak i firmami poszukującymi nowych pracowników. Za każdy, pozytywnie zweryfikowany raport, jego twórca otrzymuje honorarium. Zweryfikowane raporty, spełniające ustalone kryteria będą zaoferowane do zakupu zarówno poszukującym pracy jak i pracodawcom. Płatność jest realizowana za pomocą elektronicznych płatności (karta kredytowa, przelewy międzybankowe) a dla pracodawców, dodatkowo przewidziana jest forma abonamentowa.

Dla poszukujących pracy raport będzie stanowił wartościowe źródło wiedzy będące wielką pomocą w przygotowaniu do planowanego interview. Dzięki serwisowi pracodawcy mogą ograniczyć czas i koszta w procesie rekrutacyjnym. Kandydaci, którzy czytali raporty będą posiadali wiedzę na temat niezbędnych, wymaganych kwalifikacji na dane stanowisko. Ci, którzy ich nie posiadają, po prostu nie będą angażowali czasu pracowników z działu HR. Serwis zapewnia także pozyskanie unikalnej wiedzy o firmie i procesie rekrutacyjnym „z perspektywy aplikującego z zewnątrz”.

Przewidziane są kanały RRS, które pozwalają użytkownikom na śledzenie zmian w bazie raportów na portalu bez konieczności ciągłego zaglądania na stronę. Wystarczy, że podłączą kanał RSS do swojej przeglądarki obsługującej tą technologię lub do czytnika, a będą powiadomieni od razu o każdej zmianie na witrynie. Będzie można wybrać poszczególne branże, pracodawców, stanowiska oraz miejsca pracy (kraj, województwo, miejscowość)

Serwis jest realizowany w wersji wielojęzycznej. Wkrótce zostanie zaoferowany również w krajach angielsko- i niemieckojęzycznych pod adresem http://www.job-interview-reports.com. W przeciągu najbliższego kwartału planowane jest uruchomienie kolejnych wersji językowych i zaistnienie w pozostałych krajach Europy Zachodniej i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Źródło: http://www.job-interview-reports.pl e-mail: pr@job-interview-reports.pl

Więcej w informacja, interview
EURA7 odwołuje prima aprilis

1 kwietnia od lat kojarzy się z żartami i wkręcaniem znajomych w różne fikcyjne historie. Ten stan rzeczy rodzi różnorodne konsekwencje, co może powodować różnorodne konsekwencje. Agencja interaktywna Eura7 postanowiła...

Zamknij