Piotr Kuc prezesem rady nadzorczej FPL

Piotr Kuc został prezesem rady nadzorczej FPL Sp. z o.o. Mając ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu biznesu w największych firmach FMCG w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Ameryce Łacińskiej, Piotr Kuc wnosi do firmy FPL niezwykły kapitał – wiedzę popartą praktycznym doświadczeniem oraz wszechstronne zrozumienie potrzeb Klienta. FPL zyskuje wsparcie, które pozwoli firmie umocnić swoją pozycję, jak też sprostać kolejnym wyzwaniom i jeszcze skuteczniej pomagać organizacjom w drodze na szczyty.

(kliknij obrazek aby go powiększyć)

Piotr Kuc w FPL, to dla wszystkich Klientów firmy, także potencjalnych, doskonała wiadomość – to kumulacja potencjałów, która wnosi nową jakość w projekty szkoleniowe i doradcze.

Jest ekspertem z dziedzinie marketingu i zarządzania, posiadającym bogate doświadczenie międzynarodowe i długie pasmo sukcesów biznesowych. Jako Przewodniczący Rady Nadzorczej firmy szkoleniowo-doradczej FPL wspiera rozwój spółki. Koncentruje się przede wszystkim na strategii sprzedażowej, wzmacnianiu pozycji FPL na polskim rynku i budowaniu jej rozpoznawalności w szerszym, europejskim kontekście.

W latach 2001-2010 zarządzał międzynarodową firmą kosmetyczną COTY, będąc odpowiedzialnym – jako członek najwyższego kierownictwa korporacji – za rozwój w Regionie Wschodnioeuropejskim, a później również w Ameryce Łacińskiej. Do jego zadań należało miedzy innymi przygotowanie strategii wejścia Coty na rynek brazylijski. Region, którym wcześniej zarządzał, przynosił firmie większe zyski, niż jakikolwiek inny region świata, a pozycja marek była najsilniejsza – zwłaszcza w Polsce.

Piotr Kuc od wielu lat jest ściśle związany z rynkiem reklamy i marketingu. W firmach Phillip Morris Poland oraz Alima-Gerber pełnił role szefa Marketingu. Od 1998 roku koncentruje sie na general management – kolejno pełnił role Prezesa/Dyrektora Generalnego firm: Alima-Gerber, Novartis Consumer Health oraz Coty.

W toku dotychczasowej kariery zawodowej zarządzał m.in. takimi markami jak: Marlboro, L&M, Gerber, Wasa, Isostar, Frugo, adidas, Rimmel czy Calvin Klein.

Piotr Kuc ukończył belgijski Universite Libre de Bruxelles oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Uczestniczył w licznych executive courses, m.in. w Harvard, Columbia i Wharton. Przez 12 lat życia mieszkał we Francji i Belgi.

 

Ostatnie zapytania:

  • piotr kuc
  • coty POLSKA piotr KUC
  • kuc piotr
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uważaj przy wspólnym rozliczaniu PIT-a

Małżonek, który samodzielnie podpisał łączne zeznanie, musi wykazać, że miał do tego prawo. Inaczej grozi mu odpowiedzialność karna – informuje Rzeczpospolita.Ministerstwo Finansów w odpowiedzi na pytanie dziennik stwierdziło, że wniosek...

Zamknij