Autoaukcje.pl poszerzają ofertę B2B o aukcje on-line

Autoaukcje.pl poszerzają ofertę B2B o AUKCJE ON-LINE używanych samochodów z Europy Zachodniej. Oferta skierowana jest do firm, których podstawowym zakresem działalności jest sprzedaż samochodów.
Wprowadzenie usługi Aukcje On – Line, wiąże się z pozyskaniem sprawdzonego i skutecznego partnera, jakim jest belgijski serwis CarsOnTheWeb – mówi Bartłomiej Polak, Project Manager  autoaukcje.pl
                
Dzięki nawiązanej współpracy, Firmy – Użytkownicy serwisu autoaukcje.pl, będą uczestniczyć w aukcjach pojazdów belgijskich, francuskich, niemieckich lub włoskich. Po wybraniu określonych kryteriów selekcji takich jak marka, rodzaj pojazdu, rok produkcji, przebieg lub inne opcje, użytkownik zyska dostęp do pojazdów dostosowanych do jego wymogów.

W Aukcjach On – Line wystawiane są samochody pochodzące z firm leasingowych, które przez cały okres użytkowania były serwisowane, monitorowane w zakresie konserwacji, wymiany opon i napraw. Użytkownik autoaukcje.pl może zapoznać się ze specyfikacjami i opisem każdego z prezentowanych samochodów. Dodatkowo decyzję o zakupie ułatwia szczegółowy raporty uszkodzeń wraz z serią zdjęć wnętrza i karoserii samochodu, sporządzony przez ekspertów Cotw.

– Opcja Aukcje On – Line w serwisie autoaukcje.pl, skraca dystans między sprzedającym a kupującym. Korzyści płynące z Aukcji On – Line są obopólne, zyskuje zarówno kupujący – ponieważ obniża się cena nabywcza, jak i sprzedawca – dzięki mniejszym kosztom sprzedaży. Obie strony mogą osiągnąć atrakcyjną marżę, co w rezultacie powoduje zadowolenie klientów – wyjaśnia Bartłomiej Polak.

Autoaukcje.pl zapewniają także pełną obsługę posprzedażową – W ramach kompleksowej usługi po zakupie samochodu zapewniamy, w atrakcyjnych cenach, transport pojazdów z Belgii, Francji, Włoch i Niemiec na adres określony przez kupującego lub, w przypadku decyzji o indywidualnym odbiorze, przyślemy zawiadomienie o dacie i miejscu udostępnienia pojazdu – mówi Bartłomiej Polak – Już wkrótce autoaukcje.pl na Aukcjach On – Line udostępnią również pojazdy poleasingowe z Polski – dodaje.

W ubiegłym roku na  Cotw, było dostępnych ponad 300.000 samochodów i ponad 14.000 uczestników aukcji. Licytowano samochody osobowe, dostawcze oraz lekkie ciężarowe, nowe, używane a także powypadkowe. Ponad 10 000 pojazdów trafiło do nowych właścicieli.

Aby skorzystać z nowej opcji  autoaukcje.pl należy założyć konto „Firma” w serwisie, i w celu weryfikacji przesłać wymagane dokumenty: NIP europejski, REGON, KRS, dowód osobisty właściciela firmy.

Ostatnie zapytania:

  • aukcje rzádowe samochodow
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wasko nowym partnerem Interactive Intelligence

Umowa pozwoli WASKO SA rozszerzyć ofertę działu telekomunikacji i wzmocnić obecność na rynku, szczególnie w sektorze administracji publicznej i rządowej. Firma uzyskała najwyższy status „Elite Partnera” Interactive Intelligence. Oprócz pełnego...

Zamknij