Polska firma farmaceutyczna stawia na pracowników

Genexo, polska firma farmaceutyczna, zdobyła nagrodę „Solidny Pracodawca Roku 2009”.
 
W szóstej edycji ogólnopolskiego projektu w dziedzinie zarządzania personelem firma Genexo Sp. z o.o. otrzymała tytuł „Solidny Pracodawca 2009” w kategorii ogólnopolskiej.
Firma Genexo była już nominowana do tego wyróżnienia, jednak dopiero w tym roku została doceniona przez Jury konkursu organizowanego przez redakcję „Rzeczy o Biznesie” dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”.

Genexo Sp. z o.o., to firma z całkowicie polskim kapitałem, która rozpoczęła działalność w 2002 roku z dwuosobowej firmy przekształciła się w stuosobowe przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej. Dobra ocena Genexo wynika z dynamiki zmian warunków zatrudnienia w firmie, nad którymi Genexo pracowało intensywnie od kilku lat. Dla Genexo nagroda ma szerszy wymiar, ponieważ ostatni, kluczowy etap zmian w firmie wydarzył się już w czasie ostatniego kryzysu gospodarczego. Genexo dołączyło do grupy firm Laureatów Konkursu, do których w ostatnich latach należały między innymi GlaxoSmithKleine, Teva i NovoNordisk.

W spółce takiej jak Genexo nastawionej na tworzenie innowacyjnych produktów  sukces w dużej mierze tworzą pracownicy, których firma traktuje jak największą wartość, dba o ich rozwój i interesy. Firma prowadzi szkolenia, inwestuje w rozwój pracowników, prowadzi politykę prorodzinną. „Dziś nie  można budować tożsamości organizacji bez prowadzenia polityki kadrowej, która angażuje pracowników w jej współtworzenie. Tworząc Genexo  oczywistym było, że kluczem dla osiągnięcia sukcesu jest odpowiedni dobór pracowników i prowadzenie polityki kadrowej, która angażuje zespół w procesy organizacyjne i pozwala utożsamiać się z celami przedsiębiorstwa. Nagrodę tę traktujemy więc jako dostrzeżenie tych działań i zachętę do dalszego zaangażowania w kwestie dotyczące polityki kadrowej. Dołożymy starań by warunki pracy były stałym wyróżnikiem Genexo i gwarantowały utrzymanie zespołu, który przyczynia się do sukcesu organizacji” – mówi Marcin Domzalski, Dyrektor Generalny Genexo Sp. z o.o.

Ostatnie zapytania:

  • genexo firma polska
  • Polska Grupa Farmaceutycza mail