Czwarta edycja pionierskiej akcji dedykowanej upowszechnianiu coachingu i jego praktycznych zastosowań w biznesie

IV Ogólnopolskie Dni CoachWise™ od 10 do 23 marca 2010, w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskich Dni CoachWise™.

CoachWise™ to metodyka coachingu stworzona na potrzeby organizacji i akredytowana w International Coach Federation. Coaching Center jest depozytariuszem tej metodyki w Polsce.

Ogólnopolskie Dni CoachWise™ dedykujemy coachom, ekspertom HR i kadrze kierowniczej. Zapraszamy do tego, aby maksymalnie wykorzystać możliwości tkwiące w tym projekcie.

IV Ogólnopolskie Dni CoachWise™ składać się będą z dwóch części:

13.00–17.00 – Czy i jak mogę skorzystać z CoachWise™? Co CoachWise™  może mi dać? – jako menedżerowi, konsultantowi, specjaliście? CoachWise w służbie biznesu™ – możliwe obszary wykorzystania metodyki CoachWise™ w organizacji.

17.15-19.00 – Akademia Coachingu™ – renomowany kurs coachingu i umiejętności menedżerskich jako możliwość rozwoju kariery coacha oraz droga lidera do zdobycia narzędzi wspierających zarządzanie zespołem.

Szczegółowy program i warunki uczestnictwa znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.coachingcenter.pl.

Więcej w biznes, coaching
Jak z działacza stać się biznesmenem

Pracę społeczną można połączyć z prowadzeniem biznesu. Stowarzyszenia i fundacje zajmujące się tym muszą jednak dopełnić kilku formalności. Z przepisów wynika, że głównym celem stowarzyszenia jest działalność o charakterze niezarobkowym....

Zamknij