Nowe osoby w Software AG Polska

Do polskiego zespołu firmy Software AG, największego na świecie niezależnego dostawcy oprogramowania infrastruktury dla biznesu, dołączyli kolejni specjaliści. Andrzej Grabowski objął stanowisko Dyrektora Regionalnego ds. Wsparcia Sprzedaży na Europę Wschodnią, a Piotr Wolski – Dyrektora Sprzedaży ds. Sektora Finansowego.

Andrzej Grabowski w Software AG odpowiada za wsparcie działań sprzedażowych firmy w Polsce i krajach Europy Wschodniej. Wcześniej, przez 16 lat pracował w HP Polska, gdzie zajmował się rozwojem biznesu w obszarach serwerów aplikacyjnych Java J2EE Bluestone oraz EAI i monitorów transakcyjnych. Następnie, w dziale OpenCall Business połączonych firm HP i Copmaq odpowiadał za współpracę sektorem telekomunikacyjnym na terenie Polski oraz Europy Wschodniej. Andrzej Grabowski jest absolwentem Wydziału Elektroniki Instytutu Informatyki Politechniki Warszawskiej.

Piotr Wolski w Software AG odpowiada za tworzenie strategii sprzedaży rozwiązań firmy dla sektora finansowego oraz współpracę z klientami z tego obszaru. Wcześniej pracował w EMC Computer Systems Polska, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży Usług Profesjonalnych. Z branżą informatyczną jest związany od ponad 12 lat. Ukończył Wydział Elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz program MBA Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu w Quebec.

Ostatnie zapytania:

  • andrzej grabowski hewlett packard
Więcej w kariera zawodowa, zmiany kadrowe
Piotr Białkowski – z Finamo do Gold Finance

Potencjał Gold Finance przyciąga kolejnych ekspertów branży finansowej. Po dziennikarzach – Halinie Kochalskiej i Romanie Przasnyskim, do zespołu dołączył Piotr Białkowski – współzałożyciel oraz dotychczasowy wiceprezes zarządu Finamo S.A.Piotr Białkowski...

Zamknij