Witaj w Programie Krok do Kariery!

Twój mail został zarejestrowany w bazie krokdokariery.pl, prosimy o uzupełnienie Twojego profilu oraz testu kompetencji.

Usunęliśmy problemy techniczne, które nam zgłosiliście. Spróbuj ponownie wejść na stronę krokdokariery.pl, zalogować się i wypełnić test kompetencji. 

Nie zwlekaj, czeka na Ciebie kilkadziesiąt staży w firmach z różnych branż m.in. chemicznej, farmaceutycznej, finansowej, medialnej, wydawniczej, telekomunikacyjnej, odzieżowej, informatycznej.

Mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich propozycję dla siebie. Po wypełnieniu testu kompetencji, pobierz case, który Cię interesuje, rozwiąż go i dodaj rozwiązanie do bazy. Możesz aplikować maksymalnie do 5 staży.

Na rozwiązanie casów masz czas do 20 maja.

Jeśli nadal napotkasz na nieprzewidziane przez nas błędy, napisz nam o nich na adres: krokdokariery@nf.pl, a postaramy się naprawić je w krótkim czasie.

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi do działania serwisu. Serwis znajduje się w fazie testów i jest stale udoskonalany, stąd przejściowe problemy techniczne.

Życzymy powodzenia!
Zespół Kroku do Kariery

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jakie są trendy 2009 w branży FMCG?

3 czerwca w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona sektorowi FMCG. Jej organizatorem jest MR Academy. - Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany poglądów, poszukiwania inspiracji oraz porozmawiania w kompetentnym gronie...

Zamknij