Praktyczne spojrzenie na rozwój pracowników.

W momencie zagrożenia wstrzymaniem projektów szkoleniowych, osoby odpowiedzialne za rozwój pracowników poszukują odpowiedzi, które niosą ze sobą konkretne rozwiązania i pozwalają szybko podejmować rozważne decyzje.

Aby dostarczyć najbardziej aktualnej praktycznej wiedzy na temat szkoleń oraz podzielić się doświadczeniami w tym obszarze, podczas konferencji Szkolenia w Polsce 2009: „Era optymalizacji” w dniu 15 czerwca 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie spotkają się Praktycy na co dzień odpowiedzialni za szkolenia i rozwój personelu w różnorodnych pod względem branżowym i strukturalnym organizacje.

Osoby zarządzające szkoleniami wspólnie zastanowią się nad możliwościami wspierania biznesu jakie stoją przed działami szkoleń oraz przedyskutują w jaki sposób skutecznie optymalizować procesy szkoleniowe, nie doprowadzać do całkowitej redukcji działań na rzecz rozwoju pracowników. Zaprezentowane zostaną dobre praktyki, które pozwoliły takim firmom jak: Avon Cosmetics, Compensa, Invest Bank, Leroy Merlin czy PKO BP. skutecznie przeciwdziałać konsekwencjom kryzysu obejmującego swym zasięgiem coraz więcej obszarów gospodarki.

Praktycy, którzy znaleźli skuteczne rozwiązania podzielą się swoimi doświadczeniami i opowiedzą o tym, jak udało im się osiągnąć założone rezultaty bez konieczności radykalnych, niekorzystnych w dłuższej perspektywie działań.

Wystąpień Praktyków wysłuchać będzie można w dniu 15 czerwca 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie podczas konferencji w ramach projektu Szkolenia w Polsce organizowanego przez Nowoczesną Firmą przy współpracy z Fundacją Obserwatorium Zarządzania.

Czwarta edycja odbywająca się pod hasłem „Era optymalizacji” kompleksowo obejmie zagadnienia z obszaru szkoleń i bezpośrednio odniesie się do sytuacji na rynku szkoleń w Polsce.

Przyjdź i dowiedz się, jak doświadczeni szkoleniowcy walczą z kryzysem! Więcej informacji na www.szkoleniawpolsce.nf.pl

Tylko do końca maja specjalna oferta – 250 zł zniżki na Konferencję i Warsztaty.

Poznaj program konferencji!

Ostatnie zapytania:

  • biznesowe spojrzenie na rozwój pracownika
Więcej w konferencja, rozwój osobisty
Konferencja on-line „Mediacje – efektywne rozwiązywanie sporów.”

W ramach popularyzacji idei mediacji wydawnictwo Wolters Kluwer Polska organizuje bezpłatną konferencję on-line. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Christopher W. Moore, światowej sławy mediator oraz trener.Konferencja „Mediacje – efektywne rozwiązywanie sporów....

Zamknij