Zmiana w dobie kryzysu – szansa czy zagrożenie?

Zmiana jest jednocześnie i zagrożeniem i możliwością. Niemal każdego dnia zarządzający organizacją zastanawiają się, jak przekonać pracowników do przeprowadzenia zmian niezbędnych do przetrwania i rozwoju firmy działającej w turbulentnym otoczeniu.

Pozytywnego nastawienia ludzi do wykonywanej pracy nie sposób przecenić, gdyż ich zapał znajduje wymierne odbicie w wynikach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz pozyskać zwolenników przemian, warto, byś opanował trzy podstawowe umiejętności: łączenie różnych stylów przywództwa, zwalczanie oporu wobec innowacji ze strony zespołu czy działu oraz jasne, stałe i atrakcyjne informowanie o najpoważniejszych przedsięwzięciach firmy i działaniach potrzebnych do ich realizacji.

Dowiedz się więcej podczas wystąpienia „Wprowadzanie zmian w organizacji. Komunikowanie w procesach zmian”. Wystąpienie odbędzie się podczas IX edycji Kongresu Kadry w ramach sesji porannych. Poprowadzi je ekspert z Szkoły Głównej Handlowej.

28 kwietnia 2009, Hotel Marriott, Warszawa

Więcej szczegółów na stronie: http://kongreskadry.nf.pl/

Więcej w hr, Kongres Kadry
Praktyczne narzędzia HR – poznaj ofertę warsztatów podczas Kongresu Kadry!

W dniach 27-29 kwietnia 2009r. w hotelu Marriott w Warszawie pod hasłem „HR: niepewne czasy - pewne rozwiązania” odbędzie się kolejna, IX edycja Kongresu Kadry - prestiżowego wydarzenia branży zarządzania...

Zamknij