Jak zdobyć wymarzony samochód bez wielkiego wysiłku?

Mała zgadywanka: co lub kto jest największą przeszkodą, która stoi na twojej drodze do zdobycia wymarzonego samochodu, domu, miłości? Nie spiesz się z odpowiedzią.

Wyobraź sobie najpierw tę lśniącą karoserię, mrużące się zalotnie do ciebie reflektory i miękkie, zapraszające do zajęcia miejsca fotele.

Wyobraź sobie przyjemny chłód klamki do domu, bezpieczną masywność drzwi wejściowych, uspokajające wnętrze twojego schronienia przed światem.

Wyobraź sobie znajomy głos twojego ukochanego/ukochanej, która wita cię w domu. Uskrzydlającą radość z bycia razem. Pragnienie i satysfakcję z dzielenia się miłością z drugim człowiekiem.

A teraz powiedz najszczerzej jak potrafisz co lub kto odpowiada za to, że tego nie masz.

Brak pieniędzy. To najpopularniejsza odpowiedź. Taki mój los. Już taki/taka jestem. Nie mam szczęścia. Nie mam czasu. To nie jest takie proste. Nie wiem od czego zacząć.

Pragniesz tych wszystkich wspaniałych rzeczy, a jednocześnie tak łatwo dajesz się zbić z tropu kilkoma zdaniami.

Bo największym wrogiem i najtrudniejszą przeszkodą w osiągnięciu tych wspaniałych rzeczy jesteś… TY. To TY podświadomie uważasz, że na to nie zasługujesz. To TY podświadomie sabotujesz działania i to TY podświadomie podejmujesz decyzje, które oddalają cię do upragnionego samochodu, domu lub miłości. Marzysz o samochodzie, ale w gruncie rzeczy martwisz się, że zbyt dużo będzie cię utrzymywało jego utrzymanie. Pragniesz domu, ale zastanawiasz się co powie na to twoja rodzina. Chcesz zarabiać 20 tysięcy miesięcznie, ale boisz się społecznego stygmatu „każdy bogacz to złodziej”.

Joe Vitale w swojej książce „Klucz do sekretu. Przyciągnij do siebie wszystko, czego pragniesz” pokazuje w jaki sposób można zapanować nad podświadomymi ograniczeniami, aby zdobyć samochody, domy, miłość, pieniądze, kolekcje płyt operowych i co tylko sobie wymarzysz. Wystarczy 5 kroków:

 1. Dowiedz się czego nie chcesz.
 2. Wybierz to, czego pragniesz.
 3. Oczyść umysł.
 4. Poczuj się tak, jakbyś już to osiągnął.
 5. Odpuść sobie zmartwienia, jednocześnie podejmując pełne inspiracji działania.

Wydaje się proste, prawda? Ile wysiłku trzeba w to włożyć? Niewiele.

Najważniejszym etapem, Kluczem do sekretu osiągania celów, jest etap trzeci: oczyść umysł. Właśnie etap trzeci, a nie piąty. Ludzie zwykle zajmują się „jak” i „co mają zrobić” — to zmartwienia z etapu piątego. A chodzi o to, aby zacząć robić cokolwiek co daje ci frajdę i mieć oczy otwarte na pojawiające się okazje.

Ale żeby dostrzec te okazje, trzeba mieć spokojny umysł. Umysł spokojny to umysł oczyszczony z wewnętrznych blokad, które blokują realizację pragnień. Część ciebie pragnie osiągnąć wyznaczony cel, podczas gdy druga część ciebie wcale tego nie chce. Oczyścić umysł to znaczy przestać słuchać tej drugiej, dołującej części ciebie.

Joe Vitale opisał w książce „Klucz do sekretu” 10 sprawdzonych sposobów oczyszczenia umysłu. Wystarczy już zastosowanie jednej z nich, aby pozbyć się części przykrego jadu sączącego się w twojej głowie. Możesz mówić sobie „kocham cię”, czytać inspirujące opowieści osób którym się udało, rozebrać na czynniki pierwsze swoje przekonania i obawy. Obojętnie co zrobisz, znajdziesz się krok bliżej upragnionego samochodu, domu, miłości lub czegokolwiek innego. Tylko ty wiesz co to jest. Tylko ty stoisz sobie na drodze do osiągnięcia tego. Już czas skończyć z marzeniami. Uda ci się. Kocham cię.

Książkę Joe Vitale’go pt.: „Klucz do sekretu. Przyciągnij do siebie wszystko, czego pragniesz”; Wydawnictwo Onepress, 2008r.; znajdziesz w księgarni www.onepress.pl, wpisując w pole wyszukiwarki tytuł.

Ostatnie zapytania:

 • jak zdobyc samochód
 • w jaki sposób zdobyć auto nie mając pieniędzy
 • pieniądze na samochód
 • jak zdobyć pieniądze na samochód
 • jak zdobyc drogi samochod
 • jak zdobyć nowy samochód
 • jak zdobyć pieniądze na nowy samochód
 • jak zdobyć auto
 • Jak zdobyć pieniądze na samochód na kupno samochodu
 • jak zdobyc sa6chod?