#MPR#Nowy prezes agencji reklamowej Arip

Agencja reklamowa Arip wprowadziła zmiany w zarządzie spółki, która spowodowane są wejściem firmy do nowopowstałej grupy marketingowej Infinico.

Nowym prezesem zarządu agencji Arip został Robert Pietrzyk, dotychczasowy dyrektor zarządzający i członek zarządu. Na stanowisku zastąpił Tomasza Leśniaka, który został wybrany przez wspólników na prezesa zarządu grupy marketingowej Infinico SA. W skład Infinico wchodzą agencje Arip i Re-Akcja, Databroker, Rabbits.pl oraz PR A”propos.

„Zmiany w zarządzie nie oznaczają rewolucji w zarządzaniu agencją, a raczej kontynuację dotychczasowej polityki firmy, opartej na rozwoju i zwiększaniu kompetencji” – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Robert Pietrzyk.

Pietrzyk karierę rozpoczął w 1994 roku od stanowiska asystenta dyrektora sprzedaży i marketingu w gazecie finansowej „Nowa Europa”. Później odbył staż w oddziale Armando Testa w Turynie. Kolejnym objętym stanowiskiem była pozycja account managera w polskim oddziale tej agencji. W 1997 przeszedł do Arip, gdzie pracował jako dyrektor działu obsługi klienta, a od 2002 dyrektor zarządzający.

Źródło: Wirtualnemedia

Więcej w kadry, prezes
Czy Amerykański kryzys uderzy w rynek szkoleniowy.

Trudno jest być optymistą śledząc wydarzenia na światowych parkietach i czytając informacje w gazetach o kolejnych bankach stojących na skraju bankructwa. Pocieszenie przynoszą wyniki badań amerykańskiej firmy Bersin&Associates. Według nich...

Zamknij