#MPR#KreAkcja – konferencja o kreatywności w firmie

24 października br. w Warszawie odbędzie się ekskluzywna konferencja KreAkcja dotycząca kreatywności w biznesie. Doświadczeni praktycy różnych dziedzin będą dzielić się wiedzą o tym, jak aktywnie pobudzać kreatywność pracowników.

Celem konferencji KreAkcja jest pokazanie różnych metod i technik wspierania kultury sprzyjającej dzieleniu się wiedzą oraz wzbudzania kreatywności w firmach, a także zaprezentowanie udanych, kreatywnych rozwiązań biznesowych i innowacyjnych firm .

Na spotkaniu prelegenci odpowiedzą na pytania:

  • Jak wspierać kreatywne myślenie wśród pracowników?
  • Jak zachęcać do stosowania nietypowych rozwiązań?
  • Jak osiągać sukcesy wykorzystując twórcze pomysły?
  • Jak włączać otoczenie biznesowe w procesy innowacyjne firmy?

Szczegółową agendę konferencji KreAkcja można znaleźć na stronie internetowej www.kreakcja.pl.

KreAkcja skierowana jest do menadżerów, dyrektorów i prezesów firm różnych branż. Konferencja ma charakter zamknięty. Aby nieodpłatnie wziąć udział w konferencji, należy wypełnić formularz zgłoszenia na stronie KreAkcji. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9.00 w budynku Agory przy ulicy Czerskiej 8/10.

Organizatorami konferencji są firmy Divante i Heureka. Sponsorami konferencji są Agora oraz UbiK Business Consulting, zaś patronat medialny nad imprezą pełni Brief.pl.

Szczegółowych informacji udziela:
Klaudia Kwiatek email: klaudia.kwiatek@heureka.pl

Więcej w kreacja, kreatywność
#MPR#PB: Starzy, ale jarzy

Do młodych świat należy - ale czy aby na pewno?! John McCain jest najstarszym w historii republikańskim kandydatem na prezydenta. 72-letni McCain przez całą kampanię starał się uczynić ze swojego...

Zamknij