Nowoczesny agent ubezpieczeniowy

Już niedługo nadejdzie jesień 2008 roku, a jak na tą porę roku przystało, pogoda sprzyja korzystaniu z dobrodziejstw globalnej sieci. W domowym zaciszu znacznie przyjemniej spędza się czas na lekturze serwisów informacyjnych, portali rozrywkowych oraz na przeglądaniu ofert sklepów internetowych. Dzięki nowoczesnej technologii można bez wychodzenia z domu kupić niemal wszystko.

Coraz częściej Polacy rezygnują z tradycyjnych metod kupna ubezpieczenia i wybierają drogę elektroniczną. Dlatego właśnie posiadanie własnej strony internetowej to szansa na pozyskanie nowych klientów i odniesienie sukcesu. Założenie strony w sposób tradycyjny wiąże się z wykupem miejsca na serwerze, domeny potocznie zwanej adresem internetowym oraz opłaceniem informatyka, który miał by wykonać tę usługę, a koszt całego przedsięwzięcia to prawie 1000 zł.

– Wyszliśmy naprzeciw agentom z całej Polski tworząc dla nich atrakcyjne rozwiązanie. Teraz każdy agent ubezpieczeniowy, może posiadać własną stronę internetową. Wystarczy w czterech krokach wypełnić formularz aby rozpocząć swoją wirtualną przygodę z Internetem. – mówi Henryk Korulski, project manager Programu Partnerskiego UbezpieczeniaOnline.pl.

W ciągu 5 minut można stworzyć swoją własną atrakcyjną wizualnie i merytorycznie wizytówkę. Nieznajomość języków programowania nie ma żadnego znaczenia, ponieważ stronę cechuje łatwość w obsłudze. Dzięki specjalnie przygotowanemu panelowi zarządzania stroną, każdy może sam decydować o tym, jakie treści umieścić. Reklamując się na najbardziej obiecującym, nowoczesnym rynku, agent zyskuje na wiarygodności pośród klientów.

Strona internetowa agenta oferuje wszystkim internautom możliwość kontaktu z nim za pomocą wygodnego formularza kontaktowego. Wszystkie zgłoszenia otrzymuje on na adres jego poczty internetowej, dzięki czemu szybko i profesjonalnie reagować na wszelkie pytania Internautów. Ponadto klienci mają stały dostęp do bieżących informacji z rynku ubezpieczeń – nowości, analiz, zestawień oraz narzędzi pomocnych przy określaniu potrzeb ubezpieczeniowych (analiza finansowa, porównania produktów, kalkulator majątku).

Aby dowiedzieć się więcej na temat dodawania stron internetowych do wyszukiwarek i katalogów zapraszamy na nasze strony internetowe http://www.ubezpieczeniaonline.pl/strony. W specjalnie przygotowanym artykule, użytkownik znajdzie dodatkowo informacje o sposobach zarabiania na własnej stronie internetowej (program partnerski, reklama internetowa) oraz o tym, jak dać się zauważyć większej grupie internautów – poprzez dodawanie strony do katalogów tematycznych.

Wszystko to, wraz z odpowiednim doborem treści strony wpływa na pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach.

Więcej w agent ubezpieczeniowy, Internet
#MPR#Ruszył serwis społecznościowy Students.pl

Wystartował Students.pl - nowy projekt internetowy Axel Springer Polska, łączący funkcje portalu informacyjnego z serwisem społecznościowym. Witryna jest częścią międzynarodowej platformy Students bazującej na technologii największego szwajcarskiego portalu studenckiego Students.ch)....

Zamknij