Bo miesiąc bez Barcampu jest miesiącem straconym…

Spotkania branży internetowej Barcamp Poznań, które odbywają się od września ubiegłego roku zyskały już status kultowych i na stałe zagościły w kalendarzu poznańskich entuzjastów Internetu.

VI edycja już 23 lutego 2008 r. godz. 13:00 Klub Johnny Rocker w Poznaniu (ul.Wielka 9).

Każdorazowo na każdym ze spotkań pojawia się ponad 120 osób, a organizator, firma Netguru.pl dokłada wszelkich starań, aby prezentacje cały czas utrzymywały się na najwyższym poziomie. Tylko w ciągu kilku miesięcy gościliśmy przedstawicieli takich firm jak: Ceneo.pl, Q-Workshop, Linklift.pl, Profeo.pl oraz CafeNews.pl. Tematyka poruszana podczas spotkań dotyczyła głównie: e-handlu, strategii ekspansji i rozwoju, nowo powstałych serwisów oraz promocji w sieci.

Zawsze na bieżąco z aktualnymi internetowymi trendami, poruszamy tematy ciekawe i nierzadko kontrowersyjne. Dzięki temu zyskaliśmy aprobatę i uznanie nie tylko społeczności internetowej, ale także ogólnopolskich mediów, takich jak: Gazeta Wyborcza, portal O2.pl czy też serwisy MediaRun, które objęły patronat medialny nad spotkaniami.

Tym razem przygotowaliśmy coś specjalnego. Jeśli jesteś ciekaw jak powstawał portal, który:

 • w przeciągu roku zdobył 7 milionów użytkowników,
 • został okrzyknięty najważniejszym wydarzeniem w internecie ubiegłego roku,
 • bez wątpienia jest fenomenem na skalę światową,

nie może Cię zabraknąć na najbliższym Barcampie. O portalu Nasza-klasa i genezie jego sukcesu opowie na spotkaniu sam twórca, Maciej Popowicz.

Jednak to nie wszystko, co przygotowaliśmy. Zaprezentują się także:

 • Robert Wiśniewski z Edustacja.pl , który przedstawi proces komunikacji Zleceniodawca-Wykonawca zachodzący przy tworzeniu portalu oraz
 • Krzysztof Jarosiński z Kancelarii Prawnej Renata Urowska i Wspólnicy sp.k., który zaprezentuje zjawisko „open source software” oraz rodzaje licencji stanowiących podstawę jego rozpowszechniania.
  • Dlaczego nasze spotkania są wyjątkowe? Tylko na nich możesz osobiście porozmawiać z przedstawicielami najważniejszych polskich serwisów, zadać pytanie, zaprezentować i poddać ocenie swój pomysł na nowy internetowy biznes. Do zobaczenia na Barcampie.

   Więcej informacji:
   http://barcamp.pl


   Ostatnie zapytania:

   • jak ustawic towar w małym sklepie
Więcej w Barcamp, IT
Pracodawcy wola …

Z badań przeprowadzonych przez Wyższą Szkołę Zarządzania Personelem i SMG/KRC wynika, że zdecydowana większość pracodawców ma pozytywny stosunek do Niestandardowych Form Zatrudnienia (NFZ) i Elastycznych Form Organizacji Pracy (EFOP). W...

Zamknij