Gustaw Biurowy wyłącznie dla TETY

TETA, wrocławski producent oprogramowania biznesowego, podpisała umowę na wyłączność użycia komiksu o Gustawie Biurowym. Gustaw będzie wspomagał promocję firmy w prasie i Internecie jako główna ilustracja hasła „TETA. Ludzkie rozwiązania”.

– Komiks o Gustawie Biurowym, opowiadający o pracy, biurze, szefie i jego podwładnych towarzyszy nam od 2004 roku. „Co tydzień nowy Gustaw Biurowy” pojawia się na naszej stronie www.teta.com.pl regularnie w poniedziałki. Odbiór Gustawa jest od samego początku bardzo pozytywny, postanowiliśmy więc szerzej wykorzystać go jako promotora naszych rozwiązań. Od listopada posiadamy wyłączność używania tego komiksu w działaniach marketingowych na najbliższe dwa lata – podkreśla Agata Gąsiorowska, Dyrektor ds. Marketingu TETA S.A.

Autorem i pomysłodawcą Gustawa Biurowego jest Jarosław Szczepanik. Ukończył liceum plastyczne i studia na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem. Na koncie posiada kilka tysięcy rysunków humorystycznych i pasków komiksowych opublikowanych w prasie ogólnopolskiej. Gustaw Biurowy był jego pierwszym komiksem internetowym.

Gustaw to pracownik biurowy z poczuciem humoru, trochę marzyciel, mający do pracy spory dystans. Nie jest zbyt pracowity, uwielbia przerwy na kawę i marzy o urlopie, ale jednocześnie o awansie i podwyżce – więc ma poczucie własnej wartości. Myślę, że taki Gustaw siedzi w każdym (choć być może się ukrywa) i warto się z nim identyfikować – podsumowuje twórca Gustawa.

Dodatkowych informacji udzielają:

Agata Gąsiorowska e-mail: a.gasiorowska@teta.com.pl Tomasz Muchalski Everest Consulting Sp. z o.o.: e-mail: t.muchalski@everestconsulting.pl

Ostatnie zapytania:

  • gustaw biurowy
Więcej w biuro, gustaw biurowy
Nowoczesne biuro

Jest wizytówką nowoczesnej firmy. Na zewnątrz prezentuje się okazale. W środku eleganckie meble, przyjemna kolorystyka i bogato wyposażone w komputery i wiele różnych urządzeń technicznych. Profesjonalnie przygotowana aranżacja biura robi...

Zamknij